7 ترفند جذاب برای ست کردن کیف و کفش

7 ترفند جذاب برای ست کردن کیف و کفش (9)

بریم ببینیم کیف و کفش را با چی ست کنیم قشنگتره؟

قبلش اینو بگم، درسته اینجا بیشتر محتواش آشپزیه منم تخصصی در مد و فشن ندارم اما گاهی محتوای غیر مرتبط برای عوض کردن حال و هوا لازمه و اینم بگم، بابت جمع آوری 7 ترفند جذاب برای ست کردن کیف و کفش کلی تحقیق و وقت توسط من و همکارانم گذاشته شده و پس اگه خوشتون اومد و دوستش داشتید برای دوستانتون بفرستید.

7 ترفند جذاب برای ست کردن کیف و کفش (5)

روزهای آخر سال شاید بیشتر از هر وقت دیگه ای دنبال کیف و کفش و مانتوی مناسب می‌گردیم و این سوال تکراری ذهنمون هست که کیف و کفش مان را با کدام بخش استایل مان ست کنیم؟

قديم ها (زمان ما) معمولا کیف رو با کفش ست می‌کردند. الان این یک ذره قدیمی شده و اما هنوز هم می‌شه ازش استفاده کرد. اگه خیلی دلتون میخواد کیف و کفش تون باهم ست باشه ولی استایل تون قدیمی به نظر نیاد می‌تونید از رنگ های مکمل استفاده کنید. مثلا کیف قهوه ای با کفش کرم رنگ.

7 ترفند جذاب برای ست کردن کیف و کفش (6)

7 ترفند جذاب برای ست کردن کیف و کفش

ست کردن کیف و کفش با کمربند

راه دیگه اینه که کیف تون رو با کمربند لباس تون ست کنید. در این صورت باید حواستان باشد که جنس کیف و کمربند خیلی از هم دور نباشد. مثلا اگر جنس کیف تان براق یا اسپرت هست ، نمی‌شود اینها را با کمربند پارچه ای دست دوز ست کنید.

ست کردن کیف و کفش با یقه

راه بعدی اینه که کیف تون رو با یقه لباستان ست کنید. مثلا اگر کت یقه انگلیسی یا یقه مارشال می‌پوشید و رنگ یقه کت شما با بقیه کت متفاوت هست، می‌توانید کیف تان را با رنگ یقه کت مجلسی تان ست کنید. فقط در این صورت نباید کیف تان خیلی اسپرت و بزرگ باشد.

ست کردن کیف و کفش با رژ لب

اگر لباس تان اسپرت هست می توان آن را را با مینی اسکارف بپوشید و کیفتون را با رنگ رژ ست کنید. این مدل ست کردن خیلی دخترانه و جوون پسند هست.

7 ترفند جذاب برای ست کردن کیف و کفش (3)

ست کردن کیف و کفش با بند ساعت

یه مدل دیگه از ست کردن هم هست که خیلی جذابه و اون هم اینه که رنگ کیف رو با بند ساعت تون ست کنید. این ست هم اغلب برای کیف های کوچیک مناسبه که کيف توی دست قرار می گیرد.

ست کردن کیف و کفش با بند عینک و کتونی

مدل های اسپرت دیگه ای هم برای ست کردن کیف هست که بیشتر مناسب دخترهای جوون هست. مثلا ست کردن رنگ کیف و کوله با بند عینک و بند کتونی.

ست کردن کیف و کفش با دامن و شلوار و روسری

ست کردن کیف با رنگ دامن یا شلوار هم تازگی ها ترند روز دنیا شده که می‌توانیم ازش استفاده کنیم. ست کردن رنگ کیف با روسری هم ممکن هست اما کمی قدیمی شده.

7 ترفند جذاب برای ست کردن کیف و کفش (2)

کیف های کوچک زنجیردار

امسال کیف های کوچیک زنجیردار ترند شده و خب چون رنگ هاش خیلی متنوع و جذابه ستهای خیلی خوبی می شود باهاش درست کرد.

7 ترفند جذاب برای ست کردن کیف و کفش (1)

دوست داشتین؟ بنظرتون مفید بود؟ اگر غیر از موردهایی که برای ست کردن گفته شد، مورد دیگه ای هم هست خوشحال می‌شم برام بنویسین تا با بقیه به اشتراک بگذارم.

4 نکته کلیدی نگهداری از کیف چرم و دیگر مطالب از سبک زندگی را هم ببینید.

استوری ها و هایلایت های اینستاگرام رو هم از دست ندید!

دسته بندی ها: سبک زندگی

دیدگاهی وجود ندارد، اولین نفری باشید که دیدگاه ثبت می کنید!

شما بایستی برای ارسال دیدگاه وارد شوید.