حریم شخصی

نحوه استفاده از اطلاعات شخصی کاربران

هنگامی که شما از خدمات وب سایت آذر ماهی صفت استفاده می کنید، وب سایت آذر ماهی صفت خود را متعهد می داند که از اطلاعات شخصی شما و خانواده تان حفاظت کند.
به منظور ارائه خدمات کامل به شما، گاهی لازم است اطلاعاتی را از شما کسب کنیم.
هنگامی که شما چنین اطلاعاتی را به ما می دهید، ما به لحاظ قانونی متعهد هستیم که از اطلاعات شما طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران در مورد حافظت از اطلاعات شخصی استفاده کنیم، از جمله قانون جرایم رایانه ای مصوب سال 1388.
سایت ها شامل لینک هایی به سایت های دیگر است که در مالکیت نهادهای ثالث قرار دارند. وب سایت آذر ماهی صفت مسئول محتوای سایت های دیگر نیست و استفاده از آن سایت ها با مسئولیت خود شماست.

وب سایت آذر ماهی صفت چه اطلاعاتی از من خواهد خواست؟

وقتی که برای دریافت خدمات در وب سایت آذر ماهی صفت ثبت نام می کنید، ممکن است اطلاعات شخصی از شما بخواهیم. این اطلاعات می تواند شامل نام، نشانی ایمیل، نشانی پستی، شماره تلفن ثابت یا همراه و یا تاریخ تولد باشد.
وقتی که اطلاعات خود را وارد می کنید، به وب سایت آذر ماهی صفت و ارائه دهندگان خدمات آن، امکان می دهید که سرویس مورد نظر را به شما عرضه کنند.
وب سایت آذر ماهی صفت همچنین از روش ایجاد “کوکی” (cookie) استفاده می کند. “کوکی” حجم کوچکی از اطلاعات درباره ارحجیت های اینترنتی شماست که به ما امکان می دهد وبسایت را طبق علائق شما تنظیم کنیم. می توانید مرورگر اینترنتی خود را طوری تنظیم کنید که کوکی ها را بپذیرد، هنگام ایجاد کوکی آن را اعلام کند و یا اینکه هیچگاه کوکی دریافت نکند.
به همین صورت، ما نشانی اینترنتی (IP address) شما را نیز ثبت می کنیم. نشانی اینترنتی شماره ای است که منحصرا امکان شناسایی یک کامپیوتر خاص یا هر دستگاه دیگری که به شبکه متصل باشد را فراهم می کند.
ما یک نرم افزار تحلیلی برای بررسی نشانی اینترنتی و کوکی به کار می بریم تا امکان استفاده بهتر شما از سایت را فراهم آوریم. این اطلاعات برای گردآوری مشخصات فردی شما در یک محل خاص به کار نمی رود و فایل های تشکیل شده به طور مرتب حذف می شوند.
ما از نشانی اینترنتی شما برای تعیین اینکه دسترسی به سایت از داخل یا خارج از ایران صورت می گیرد نیز استفاده می کنیم.
اگر هجده سال یا کمتر دارید، پیش از ارائه اطلاعات شخصی تان در سایت وب سایت آذر ماهی صفت، لطفا از پدر و مادر یا ولی خود اجازه بگیرید.

وب سایت آذر ماهی صفت از اطلاعات مربوط به من چگونه استفاده خواهد کرد؟

وب سایت آذر ماهی صفت به چندین دلیل از اطلاعات شخصی شما استفاده می کند، از جمله برای مقاصد اداری به منظور ارائه خدمات. در همین راستا، وب سایت آذر ماهی صفت ممکن است در زمینه خدماتی که شما درخواست کرده اید، با شما تماس بگیرد.
ما اطلاعات شما را محرمانه نگه می داریم، به جز در مواردی که آشکار کردن آن طبق قانون لازم یا مجاز باشد.
اگر شما محتوایی را برای سایت وب سایت آذر ماهی صفت بفرستید که توهین آمیز، نامناسب یا اعتراض برانگیز باشد یا اینکه اقدامات اخلالگرانه در سایت وب سایت آذر ماهی صفت انجام دهید، ممکن است وب سایت آذر ماهی صفت از اطلاعات فردی شما برای توقف چنین اقداماتی استفاده کند.

وب سایت آذر ماهی صفت تا چه مدت اطلاعات فردی مرا نگه خواهد داشت؟

ما اطلاعات مربوط به شما را تا زمانی که برای ارائه سرویس مورد نظر لازم باشد، در سیستم خود نگه می داریم. هنگامی که شما مطلب، عکس، فیلم یا هر گونه محتوای دیگری را برای سایت وب سایت آذر ماهی صفت می فرستید، تا زمانی که منطقا بدان نیاز باشد، آن را نگه خواهیم داشت.